Punkt, millega tuleb rahul olla

Maarjamäe FC Igiliikur 2-2 FC Olympic Olybet
Eilne hooaja esimene kodumäng oli kummaline – kui esimene poolaeg ja ka teisest poolajast esimese veerandtunni kontrollisime mängu kenasti, siis viimaseks pooltunniks justkui nagu kustusime ja väsisime ja mängu lõpus oli meil tegelikult õnne, et kaotust ei tulnud.
Meid viis juhtima Piho, kes sai karistusalas hea söödu Merelt. Rahulik paigutamine alla nurka ja võrk sahises. Poolaeg 1-0 meile.
Teise poolaja alguses lasime kohe vastasel viigistada, kui karistusalast puhastati pall kahjuks otse vastase jalale ja sealt tuli lajatus latti, misjärel pall alla väravajoonele põrkas. Äärekohtunik signaliseeris väravat ja seis oligi 1-1.
Asusime peagi aga uuesti juhtima, kui keskkaitsja Riido suunas peaga väravasse Aleksei antud hea karistuslöögi. 2-1.
Seejärel aga, tuleb öelda, et andsime initsiatiivi ära. Vastastel olid mõned teravad kutid, kes meie kaitset edestama kippusid. Kui kõigepealt elasime üle ehmatuse ja vastaste viigivärav tühistati kaheldava suluseisu tõttu, siis 77. minutil kandis Olympicu surve vilja ja nende kõige resultatiivsem ründaja viigistas seisu.
Mängu lõpus olid meil mõned ohtlikud kontrad ja üleminutitel tõrjuti Alvari lähilöök ulmeliku robinsonaadiga, kuid  samas oli ka meie värava all tulevärki, kui korra päästis meid post ja vähemalt korra Aivo hea tõrje.
Kokkuvõtteks – 2-2 oli eile õiglane tulemus.
Jätkame juba 3. vooru mänguga kolmapäeval Laagris sealse Harju JK vastu.