Liigavõiduks piisas lõpuks ühepunktilisest edust

21. voor: Pakri SK Alexela 3-2 Maarjamäe FC Igiliikur
Kuna liigavõit oli meil juba eelviimasest voorust käes, siis eile – MEISTRITENA! – oli meil kohustus korralik mäng teha. Ja kuigi pidime lõpuks leppima kaotusega, siis mängu iseloomu arvesse võttes – ei hullu!
Läksime juhtima, kui Marki antud nurgalöögi lõi peaga väravasse Eero – vastaste väravajoonel seisnud kaitsja kaudu.
Lasime peagi aga kodumeeskonnal viigistada, kui nende topscorer Mištšenko mängis ennast vasakult äärelt oskuslikult löögile ja vihistas allanurka 1-1!
Poolaja lõpus asusime uuesti juhtima, kui Ivar pääses Aivolt saadud hea passi tagajärjel 1 vs 1 ja mängis vastaste väravavahi üle, veeretades palli kenasti võrku.
Poolajal tegime kaks vahetust ja kuigi teisel poolajal me enam skoori ei teinud, siis 2-3 head võimalust meil siiski oli. Kolmanda koha peale mänginud Pakri sats siiski suutis lõpuks meie vähemusse jäämist ära karistada (Janarilt kaks kollast kaarti ühe minutiga!) ja lõpuks võidu võtta. See meid aga väga ei masendanud, kuna IV liigavõitja mängud on veel ees ja loodetavasti suudame ikka hooaja võiduga lõpetada! 😉