Raske ja kramplik mäng tõi punkti

18. voor: Maardu United II 3-3 Maarjamäe FC Igiliikur
Pärast eelmise nädala valusat kaotust Tallinnale, tuli täna astuda väljakule Maardus kohaliku United II vastu, kelle käest me esimeses ringis olime seal saanud napi 3-4 kaotuse, oma lolluste tõttu. Kui selles mängus kevadel olime krampis ja kõik tuli kuidagi raskelt, siis nii see oli ka täna. Ragistasime taas raskelt, et eespool tulemus tuleks, kuid samas kinkisime vastasele lihtsaid väravaid.
Vastasel oli tegemist, et 11 mängijat kokku saada, kuid vahetult enne algusvilet loivaski Maardu kortermajade vahelt viimane puuduv mees kohale ja mäng võis alata võrdsetes tingimustes.
Üritasime mis me üritasime, aga vastane oli mängus sees kõik 90 minutit ja pigem tuleb öelda, et oli tegu võrdsete mänguga, mis võis kalduda nii ühele, kui ka teisele poole.
Esimesel poolajal oli mõlemal satsil 1-2 ohtlikku varianti, kuid Maardu kasutas enne poolajavilet oma variantidest ühe ära kui meie eksimuse tagajärjel nende ründaja 1 vs 1 läks ja palli võrku veeretas.
Teist poolaega alustasime meeldivalt hästi, kui esmalt Piho realiseeris värava ees Eero söödu ja seejärel Shamil keerutas magusa karistuslöögi lati alla. Poolaja keskel lubasime aga viigistada, kui nende suur vasakäär endale (käega) palli ette mängis ja külmavereliselt madala löögi võrku sahistas.
Pääsesime veelkord siiski juhtima ja võit paistis juba olevat käeulatuses, kui meie kasuks määrati Tarvo mahatõmbamise tagajärjel penalti, millel Kask kindlalt realiseeris.
Kuid…. nagu öeldud, selleks hetkeks punase kaardi tõttu kümnekesi jäänud Maardu jäi kuni lõpuni mängu sisse ja nende mängijad pääsesid mitu korda ohtlikult löögile. Ühest karistuslöögist õnnestuski neil suhteliselt lihtsalt viik jalule seada.
3-3 viik… tuleb öelda, et ilmselt ei rahuldanud ega ei valmistanud ka pettumust kummagile meeskonnale.
Täna mängisid: Mamutov; Kirme, Mäepea, Kogermann, Rõuk; Ulman (Paju), Kask (c), Tasa (Saar), Mussajev (Nestor), Piho (Kärgenberg); Kelder (Mere)
Varus veel: Arge, Kuusmaa, Ingalt
Väravad: Piho, Mussajev, Kask (pen)
Hoiatused: Ulman, Kask, Nestor, Mere, Kogermann
Man of the match: Kirme/Kask

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )