Tallinnalt punktilisa kahjuks kätte ei saanud

17. voor: Maarjamäe FC Igiliikur 1-2 FC Tallinn
6-punkti heitluses lähirivaal FC Tallinnaga saime eile hooaja esimese kodukaotuse liigas, kui enda lapsikult totratest vigadest lasime vastase esimesel poolajal 2-0 eduseisu. Teise värava puhul taaskord ei suutnud (loe: EI TAHTNUD!) me piisavalt pingutada nurgalöögi kaitsmisel ja arusaamatult vabaks jäänud mees sai palli peaga lati alla suunata. Sellises mängus kahe väravaga taga olles, on väga raske juba midagi päästa. Eriti kui vastastel on keskväljal kaks veel hiljuti ML-is mänginud meest niite tõmbamas. Ühe värava teisel poolajal me siiski tagasi lõime. Piho oli tublisti taas mees õigel ajal õiges kohas ja lõi oma 11. liigavärava Mario kannasöödu tagajärjel.
Kahjuks aga meie jaks rohkemat ei võimaldanud, hoopis Maksim tegi veel mõned head tõrjed, et meid lõpuni mängus hoida. Oleme nüüd oma eduseisul lasknud kuivada 6-punktiliseks Tallinna ees ja libastumisi kindlasti rohkem lubada ei tohiks. Järgmisel reedel on aga üliraske mäng võõrsil Maarduga!
Eilne koosseis: Mamutov; Kirme (Vassiljev), Kask (c), Kogermann, Mäepea; Rõuk (Märtson), Nestor (Saar), Ulman, Paju (Piho), Tasa; Kelder (Mere)
Varus veel: Arge, Kuusmaa, Põldre