Oodatust raskemast mängust siiski vajalikud punktid

16. voor: FC Soccernet 0-2 Maarjamäe FC Igiliikur
Tänane mäng Wismaris ei läinud sugugi nii lihtsalt kui oleks võinud võibolla eeldada, sest eelmistes mängudes sel aastal, oleme üsna lihtsad võidud saanud vana tuttava vastu.
Esimesel poolajal, nagu arvata oligi, olime kannatamatud ja tahtsime kiiresti palju väravaid lüüa. Tihtipeale kui seda tahta, on tulemuseks null ja nii ka meil. Selle asemel, et rahulikult ehitada, taheti kohe seda killer-passi panna ja tegelikult Soccerneti kaitsetöö oli tänu sellele kohe lihtsam.
Saime lihtsavõitu penalti esimese poolajal keskel, kui kohtunik plärtsutas ära vastase käe vastu läinud olukorra. Eero jäi seekord duellis vastaste väravavahiga kaotajaks ja hooaja kolmanda penalti skoorimine jäi ainult kaugeks unistuseks. Pussu löök ja hea tõrje, seis endiselt 0-0.
Kogunema hakanud pinge võttis siiski enne poolaja vilet maha Miku, kui lõi kolmeaastase vaheaja järel taaskord klubi särgis värava. Karistuslöögist kerge rikoshetiga kerimine ja olime juhtima asunud.
Poolajal läksid puhkama Eero, Maksim ja Tarvo ning oma shansi said Olav, Piho ja Mere.
Piho tegi koheselt ka skoori, kui toksas ära Melli hea kastisöödu. Pihole oli see hooaja 10. liigavärav!
Kahjuks vastaste võrk täna rohkem ei sahisenudki, mis siis et oleks võinud – võimalusi ju oli.
Kuid samas, taga null ja seda üle pika aja. Üsna rabeda ründemänguga täna siiski vajalikud 3 punkti ja kaitses täitsa korralik esitus!
Järgmise vooru mäng FC Tallinna vastu saab olema üsna suure tähtsusega lõpliku liigatabeli peale mõeldes!