Piraaja vastu esimene vaatus lõppes hooaja esimese viigiga

XIV voor: JK Piraaja II 1-1 Maarjamäe FC Igiliikur
Täna tegime hooaja esimese viigi, kui mäletamist mööda esimest korda üldse suutsime Nike Arenal kaotust vältida. Taaskord suutsime Piraajal skoorida lasta nurgalöögi tagajärjel, kui vabalt koguni kaks meest viiejoonele hästi ja teravalt antud palli peale läksid ja Maksimi selja taga võrk sahiseski. Viigistasime esimese poolaja keskel kui Shamil imelise löögi keskringist teele saatis ja pall ilusti üle vastaste väravavahi lati alla langes. Vapustav sooritus, seisuks 1-1.
Teisel poolajal jätkus võrdne lahing, kuid 11 mehega mänginud Piraaja tundus siiski veidi väsivat ja meil omad võimalused järgemööda siiski tekkisid. Parima shansina teenisime ka penalti, kui pärast möödaläinud suunamist Tarvo kastis maha võeti väravavahi poolt. Kahjuks siiski seda seekord realiseerida ei õnnestunud, Piraaja väravavaht tõrjus hästi jalaga kapten Kase sooritatud, veidi liialt keskele läinud löögi. Mõni minut enne lõppu oli vastastel superhea shanss kui konksuga end löögile mängida üritanud ründaja ürituse blokeeris viimasel hetkel Arles. Mäng lõppeski viigiga, mis õigupoolest kumbagi tiimi üleliia ei rõõmustanud, kuid ka suurt pettumust ei valmistanud.
Juba teisipäeval saame sama vastasega üritada uuesti võidupunktide kättesaamist! Mängu algus kl 19.30 kodusel Maarjamäel! Kõik kohale!