Kodus suutsime Piraaja murda

XV voor: Maarjamäe FC Igiliikur 4-2 JK Piraaja II
Eile oli Maarjamäel teine vaatus nelja päeva sees Piraaja II vastu – seekord siis koduväljakul.
Õnneks suutsime seekord väljuda lahingust võitjatena ja lisada tabelisse väga olulised kolm punkti juurde.
Alustuseks põrkasid meie enda kastis väga pahasti kokku Koger ja Maksim. Mitu minutit mäng seisis, kuid õnneks suutis lõpuks ka Koger vähemalt esialgu mängu jätkata. Peale ebakindlat algust tulime üha paremini mängu sisse ja suutsime kenasti söötu lükata. Suure panuse selleks andis ka hooaja teise mängu teinud Miku rahulikkus kaitse ees alumise poolikuna.
Suutsime poolaja keskel ka palli väravasse saada, kuid kahjuks oli Eero selles olukorras suluseisus.
Lõpuks siiski läksime juhtima kena väravaga, kui Shamil kontrollis vastaste kasti joonel palli ja suutis lükata risti Ulmanile löögi peale – Ulmanilt ilus vasaku jalaga paigutus alla paremale ja võrk sahises! Lõpetasime poolaja korraliku kontrolliga, aga lisa ei tulnud. Vaheajale niisiiis seisul 1-0.
Poolajal pidime siiski tegema sunnitud vahetuse, sest Koger ei saanud jätkata – kaptenipaela ja koha keskkaitses võttis sisse raudmees Marko.
Piraaja siiski kohe teise poolaja alguses viigistas ja taaskord nurgalöögist – palli ei suudetud jälle klaariks lüüa, see langes ilusti piraajalase jalale viiekasti joonel ja seisuks 1-1.
Peagi teenisime taaskord Meelise teravuse pealt penalti, kui ta kastis maha tõmmati. Eero läks lööma, paigutas alla vasakule, väravavaht sai küll käe õrnalt vahele aga õnneks mitte piisavalt, pall võrgus ja seisuks 2-1. Pärast seda tegime mõned vahetused. Vastane tuli mängu paremini sisse ja pidime nüüd kaitsmisega tegelema ja kontrate peale lootma. Ühe sellise suutsimegi realiseerida, kui Paju paremalt läbi ja kasti murdis, kena ristisööt Pihole ja 3-1 oli tõsiasi. Mäng aga ei olnud veel tehtud, kuna suutsime taga ootamatu lolluse teha ja vastane lõi tühja – 3-2.
Lõplikult võttis üleajal pinged maha Mere, kes Aivo vastasele tehtud agressiivse surve tagajärjel sai kastis palli jalale ja lahendas külmavereliselt – 4-2 ja punktid kotis!
Olime ahnelt ja motiveeritult mängides hea tulemuse teinud. Mõned iluvead küll sattusid ka sisse, kuid loodame, et neid me järgmistes mängudes enam ei korda.