Tagasi võidulainel

XIII voor: Maarjamäe FC Igiliikur 7-0 FC Soccernet
Pärast kainestavat kaotust eelmises voorus, saime täna õigele rajale tagasi, kui võitsime vana tuttavat koduväljakul suurelt. Rõõmu teeb peale kolme punkti ka nullimäng ja see, et skoori tegid täna seitse erinevat meest.
Esimesel poolajal said jala valgeks Eero, kes kasutas ära vastaste väravavahi eksimuse Marko tsenderduse püüdmisel; seejärel Mario, kes murdis paremalt läbi, pääses väravavahiga silmitsi ja veeretas palli kenasti puuriluku jalgevahelt sisse; lõpuks veel ka Ulman, kes Mariolt söödu saanuna tõstis kastis olles kena chipi üle väravavahi võrku. Poolaeg niisiis 3-0.
Teisel poolajal lõime veel neli kolli: kõigepealt realiseeris Šamil kastis Meelise hea läbimurde ja söödu vasakult äärelt; viienda lõi vastaste kastis valitsenud paanika järel Tarvo; jala sai valgeks veel ka Mere, kes kõksas sisse Tarvo terava söödu; ja pärast kahe mängu vahelejätmist põlvevigastuse tõttu sai täna väljakule naasnud Kask ka kohe kolli kirja, kui kõmmutas võrku madala karistuslöögi kasti vasemalt äärelt. Tubli tööpäev kõigilt asjaosalistelt!
Tänane koosseis: Mamutov; Rõuk (Saun), Kask (c), Laul, Mäepea; Märtson (Ingalt), Mussajev, Ulman (Vassiljev), Paju (Mere), Tasa; Kelder (Kärgenberg)
Veel varus: Arge, Kuusmaa
Väravad: Kelder, Märtson, Ulman, Mussajev, Kärgenberg, Mere, Kask