Maa peal tagasi!

XII voor: FC Tallinn 5-2 Maarjamäe FC Igiliikur
Iga ilus seeria saab kord läbi ja nii ka meie liigavõitude seeria täna. Endisel kodustaadionil alustasime tänast mängu.. noh pehmeltöeldes häbiväärselt, jäädes 5 (!!!!!!!) minutiga 0-2 taha taaskord uskumatute individuaalsete eksimuste tagajärjel. Mismoodi me individuaalselt mänguks häälestume???
Müstika…. Kui sel hooajal oleme tagasitulekuid teinud küll, siis täna, kui meil palju mehi puudu oli, oli seda natuke palju tahetud. Suutsime teisel poolajal korraks küll veel vahe minimaalseks teha, kui Eero realiseeris Shami läbisöödu skooriks 1-2 meie poolt vaadates, kuid seejärel lasime taaskord kaitses jalad sirgu ja vastane lõi kaks kiiret väravat ja mäng oli tehtud. Lõppskooriks jäi täna 2-5, kuna Mere suutis ka lõpupoole ühe veel üle puusa ära lüüa, pärast seda kui vastased realiseerisid üsna pehmolt antud penalti. Jätkame neljapäeval Soccerneti vastu.