EKV mängust II liiga Araratiga ainult positiivsed emotsioonid!

Tallinna FC Ararat TTÜ 4-4 (1-4 pen) Maarjamäe FC Igiliikur
Kui tänane mäng ei ole põhjus jalgpalli mängida, siis ma ei tea mis see põhjus on. Raske mäng, II liiga tugeva satsi vastu, 0-3 kaotusseis… ja ometi olime meie need, kes sellest paarist edasi järgmisse ringi läksid . Peab ju kurat meeldima!
Alustasime tänast mängu väga hästi, tekitasime mitmeid häid võimalusi ja kuskilt polnud tunda, et mängivad omavahel II ja IV liiga satsid. Vastastel oli õnne, et nad kaotusseisu ei jäänud. Kuid…
Hoolimata heast algusest, olid siiski vastased need kes kliiniliselt oma esimese poolaja variandid ära kasutasid. Jäime 0-3 taha, kuigi ohtlikke olukordi oli vaat’ et võrdselt olnud. Eneseusku andis meile siiski juurde Meelise värav, veidi enne poolajavilet, mis tõi pausiks tabloole numbrid 1-3.
Teisel poolajal jätkus võrdsete mäng, mõnel juhul päästis meid ka heade tõrjetega Rasmus ja seda tegelikult mõlemal poolajal.
Kaotusseisu vähendamine õnnestus umbes veerand tundi enne normaalaja lõppu, kui Meelis lähetas Mere 1 vs 1 väravavahiga ja tulemuseks oli 2-3 värav! Haistsime oma võimalust – vastastel ei olnud täna ühtegi varumeest ja nad olid sarnaselt meile üsna väsinud.
Vahetusest sekkunud Shamil oli see, kes mõned minutid enne normaalaja lõppu iluväravaga teenitult viigi majja tõi. Vasakuga üle puusa korralik purakas ristnurka ja seisuks 3-3!
Järgneski lisaaeg. Kaotusseisust raske töö tulemusena välja tulnuna, andsime vastastele lisaajal taas suhteliselt lihtsa värava. Kerge peataolek kaitses ja löök paremasse nurka, posti äärde ja olime taas kaotusseisus.
Kuid mitte kauaks.. Vasakkaitsja Marko oli ilmselgelt näinud paar päeva varem MM-i mängu Hispaania ja Portugali vahel. Nachole sarnase löögiga, mis küll vihises mitte postipõrkest sisse vaid nätaki! lati alla, viis ta mängu penaltiteni. 4-4.
Pennudelöömist alustasime meie. Shamililt kindel sooritus paremale üles ja seisuks 1-0. Vastaste esimene lööja ebales, suhteliselt kehvake penalti keskele ja Rasmuselt hea tõrje! Ikka 1-0. Meie teine lööja oli Mere – kindel paigutus samuti paremale üles ja seisuks 2-0. Vastaste teine lööja – korralik pauk üle värava! Legend räägib, et see pall pole siiamaani orbiidilt alla tulnud…
Meie kolmas lööja Tasa – milleks muuta süsteemi, mis töötab? Paremale üles ja seisuks 3-0. Vastastelt seekord kindel sooritus vasakule alla ja Rasmus võimetu, 3-1.
Meie neljas lööja oli kapten Kask – ei mingit varianti vastaste väravavahile ja võit oli meie oma! 4-1.
Magus võit ja oleme EKV järgmises ringis, jääme huviga ootama, kellega me juulis mängida saame.