Viies võit järjest!

IX voor: Põhja-Tallinna JK Volta III 2-4 Maarjamäe FC Igiliikur
Kui enamikes mängudes sellel hooajal oleme asjad enda jaoks alguses üpris keeruliseks teinud, siis täna proovisime asju veelgi keerulisemaks teha, ilmselgelt oli väljakutset vaja . Sõle Vaakumis, mida nimetatakse miskipärast jalgpallihalliks, mängides jäime esimese pooltunniga 0-2 kaotusseisu. Kuid tuleb välja, et suudame siiski kohaneda ka ilma hapnikuta mängimisega ja suhteliselt raskest seisust algatas (nagu peabki  ) meie comebacki ei keegi muu kui kapitan Kask, tehes vastase liine rebestava soolo ja seisuks 1-2. Teiseks poolajaks andis see koll meile kindlasti palju indu juurde.
Tulimegi hingamispausilt mõnusa tuhhiga tagasi ja Piho suutis 10-minutilise mängu järel realiseerida Kase söödu ning viigistada mänguseisu. Umbes veerand tundi enne lõppu kombineeriti keskväljal muljetavaldavalt, taaskord Kase sööt läbi vastase jalgade ja Eerol jäi üle pall ettehüppavast väravavahist mööda alla paremasse nurka lükata, olime lausa juhtima asunud! Kirsi tordile asetasid Ivar ja Meelis, kellest esimene sai jällegi Kaselt paremale äärele hea europassi, triblas kasti, kuhu sööstis õigeaegselt Mell, mõõdetud pass ja 4-2 võidunumbrid olid paigas.
See oli meie viies järjestikune võit ja kiitus meeskonnale sisu näitamise eest! Siit on hea edasi minna. Järgmisel neljapäeval viimane kodumäng enne suvepuhkust Depoo vastu!