Kuues võit järjest ja suvepuhkusele liidritena!

X voor: Maarjamäe FC Igiliikur 6-0 Tallinna Depoo
Ja saimegi teenitud suvepuhkusele liigas liidritena, kui täna otsustasime kodus Depoo vastu mängu juba avapoolajal ja teenisime lõpuks kuuenda järjestikuse võidu ja ka hooaja teise nullimängu. Esimese hr von Argele, pärast comebacki.
Seekord niisiis vastasele händikäppi ei andnud vaid asusime ise kohe kolle lööma. Esimese värava lõi Eero, pärast Meelise head läbisöötu. Vastaste väravavaht vist ootas keskele passi ja jättis esimese posti vabaks, kuhu ka löök sahises. Teise kolli puhul tegi eeltöö Ivar, kes paremalt läbi pääses ja kuigi kastisööt jäi veidi madalaks, jõudis see vastaste keskkaitsja ebaõnnestunud tegutsemise tagajärjel siiski Eerole jalale, kes palli vasakule alla nurka lõi. 2-0. Peagi sai Eero kirja ka elu esimese hattricki kui Piho viiekasti nurgast välja toodud palli paremaga taha nurka ära lõi. Poolaeg 3-0.
Teiseks poolajaks tõi peatreener Kask väljakule kaks igi raudvara, härrad Nestor ja Ulman. Mängust lahkusid Eero ja Meelis. Mäng jätkus resultatiivselt, kui esmalt Piho ka jala valgeks sai, realiseerides taaskord läbijooksu, jättes kaitsjad selja taha ja pannes ka väravavahi külili enne palli võrkuveeretamist. Söödu sai kirja taaskord Ivar.
Viienda kolli lõi juba Ivar ise, kui Mere vasakult läbi pääses – terav pall värava ette ja Ivar vormistas, 5-0. Kuuenda kolli sai enda nimele järgmiseks mänguks kahjuks mängukeelu teeninud Mere, kes realiseeris Kase hea söödu tahaposti. Mängu lõpus nägime ka hooaja seni parimat tõrjet, kui von Arge lähilöögist tulnud pallile, nagu muuseas, peale istus. Taga üle pika aja null!
Enne suvepuhkust tuleb meil veel üks raske karikamäng, kus vastaseks FC Ararat.
Tänane koosseis: Arge; Rõuk (Ingalt), Kogermann, Laul, Mäepea; Mere, Kask (c), Mussajev (Kärgenberg), Tasa (Nestor), Piho (Kirme); Kelder (Ulman)
Varus veel: Kuusmaa, Peeduli, Saun
Väravad: Kelder x3, Piho, Rõuk, Mere
Hoiatused: Laul, Mere