Pärast esimest ringi asusime liidriks

VII voor: Maarjamäe FC Igiliikur 2-1 Tallinna JK Piraaja II
Täna saime kuu aja taguse VKV hävitava kaotuse eest lohutuseks veidike kuumsuitsu Piraajat nautida, kui liigamängus tulime kaotusseisust (taaskord) välja ja võitsime kodus Piraaja duubelmeeskonda 2-1 ja asusime esimese ringi järel nende asemel ise liidriks. Peab meeldima!!!
Tervet mängu vaadates peab tõdema, et väärisime võitu, kuigi mõlemal poolajal olid sellised 10-15 min perioodid, kus miskipärast lasime hoopis vastastel mõnuga suruda.
Esimesel poolajal olime kõige lähemal väravale kui nurgalöögist Piho palli peaga latti suunas. Oli ilusaid rünnakuid, kuid väravavõrk ei sahisenud. Mõnel korral oli ka Piraaja väravavaht kenasti ülesannete kõrgusel. Poolaeg 0-0.
Teisel poolajal alustasime kehvasti ja jäimegi jälle taha kui vastaste nurgalöögi järel pall kuidagi tagapostis võrku maandus. Ei saanudki aru, kuidas see täpselt juhtus, aga selge on see, et strandardites kaitsetöö peab paranema.
Mõnel korral tekitasime seejärel kindlad väravavõimalused, mida ära ei löönud ja hakkas tunduma, et kas tõesti, me ei suudagi täna oma võimalusi ära realiseerida? Kuid umbes 65-70 minuti kandis viigistasime, kui Kask lükkas palli Eerole paremale äärele, kust tuli tsenderdus värava ette, kus omakorda Tarvo kenasti kerkis ja peaga palli põrkega võrku lõi – 1-1!!!
Kalamaitse suus, jätkasime surumist ja lõpuks tuligi võiduvärav fcbarcelonalikul moel, kui Kask a.k.a Iniesta chippas Mäepea a.k.a Alba kaitseliini taha ja Marko kenasti palli töötlemise järel tahaposti ära lõi – 2-1!!!
Rabistasime küll veidi taga seejärel, vastastel tekkisid päris ohtlikud kontrad, kuid õnne oli, nagu ka eelmistes kodumängudes ja magusad kolm punkti lisandusid meie kontole.
Jätkame juba reedel, kui teise ringi avamängus on meil võimalik rehabiliteerida Paldiskis saadus kaotus hooaja esimeses mängus.