Kuuma ilmaga vajalikud punktid käes

VI voor: FC Soccernet 1-7 Maarjamäe FC Igiliikur
Tänases ülikuumas kliimas saime vajaliku võidu, kui eks-koduväljakul Wismaris tegime asjad Soccernetiga selgeks juba esimesel poolajal, mille võitsime 4-0.
Läksime juhtima, kui Tarvo peapalli kasti poole lükkas ja vastaste kaitsja sellest klaarides mööda lõi. Pall kukkus Eero ja vastaste väravavahi lähistele, kus Eero jõudis siiski napilt enne pallini ja suskas vindiga palli alla nurka võrku. Peagi teenis Tarvo meile järjekordse penalti, kui ta kastis maha tõmmati. Kask oli punktilt taaskord täpne ja 2-0 oli olemas. Kolmanda värava kinkis meile keegi vastaste paremalt äärelt. Valesööt meie kaptenile otse jalga, ahne sööst kasti poole ja ilus paigutus vasakule alla nurka ja 3-0! Neljanda kolli eeltöö tegi taaskord Tarvo, kes kasti murdis, ootas ilusti õige sööduhetke ja Eerol oli lihtne pall tagapostis võrku koksata.
Teisel poolajal alustasime päris kehvasti, kui esimesed 10 min vähemalt oli pall meie väljakupoolel. Tulemuseks oli vastastele ka värav, peaga löödud tugev pall keskele – järjekordse comebacki teinud Olav oli selles olukorras võimetu, 1-4.
See oli aga kõik mis vastased seekord suutsid. Lõime veel kolm väravat. Kõigepealt Kask vormistas kena vasaku jala löögiga ristnurka oma esimese hattricki igi eest. Super mäng keskväljamootorilt! Seejärel tegi kaks korda skoori poolajal mängu sisenenud Piho esmalt Meelise ja üsna mängu lõpus veel ka Jani söödust. Kena tulemus tabelis ja järgmisel nädalal saame tabeliliidri Piraaja II hambaid proovile panna.
Tänane koosseis: Arge; Rõuk, Kogermann, Laul, Mäepea; Mere (Põldre), Mussajev (Kuusmaa), Tasa (Peeduli), Kask (c), Kärgenberg (Ingalt); Kelder (Piho)
Väravad: Kelder (2), Kask (3), Piho (2)