8. järjestikune võit kindlustas meile II koha liigas!

JK Väätsa Vald – Viimsi FC Igiliikur 0-3 (0-1)
Laupäeval sai käidud sel hooajal teist korda Paides, kus vastaseks Väätsa meeskond. Kui eelmisel korral saime vaevu meeskonna kokku ja pidime leppima 0-1 kaotusega, siis seekord oli meil protokollis 18 meest ja see andis kohe palju kindlust juurde.
Alustasime ilusti ja tihtipeale mängiti ääred läbi, kuid mis ei olnud paigas, oli kahjuks viimane sööt/tsenderdus, seega vastaste väravat me ohustada väga ei suutnud. Umbes pooletunnise mängu järel suutsime siiski ilusa rünnaku teha, kui Mario paremalt äärelt läbi pääses, sisse lõikas ja palli varbaga teisele äärele Ivarile tonksas. Iff ootas teise laine äre, lükkas palli Markile ette ja Marki kena siseküljega paigutatud kauglöök lendas üle vastaste väravavahi käte lati kaudu väravasse. Vastased suutsid vastuseks teha mõned ohtlikud rünnakud, milledest ohtlikema suutis Deniss hea tõrjega nurgalöögiks tõrjuda. Poolaeg 1-0 meile.
Teisel poolajal samuti alustasime näljaselt, oli tunda, et tahtsime veel väravaid lüüa. Alguses see ei õnnestunud. Alles teise poolaja keskel tonksas just mängu tulnud Mere palli Ivarile karistusala joonele ette ja Ivari ideaalne half-volley maandus posti kaudu võrgus. See värav mõjus ka vastastele veidi laastavalt, sest tundus, et enesekindlusega oli Väätsal probleeme, tihtipeale eksiti üsna lihtsates olukordades, seda eriti ründes. Mängu lõplikult tapnud kolmanda värava eeltöö tegi Meelis, kes vasakult kasti murdis ja palli Eerole ette tõi, kellel jäi üle ainult pall vasaku jalaga postide vahele saata. 3-0 ja Väätsa oli murtud.
Mängu lõpus üritas Väätsa veel maruliselt auväravat lüüa ja peaaegu see neil ka õnnestus, kuid teenitud penalti osati taaskord üle värava uhada. Kolmes mängus meiega ei suutnud nad välja teenitud kolmest penaltist ühtegi sisse lüüa. Hoolimata sellest, edu Väätsale III koha lahingus Charma ja Harju vastu! Meie hooaeg jätkub neljapäeval Infoneti vastu.
Koosseis: Metsavas; Kutser, Kogermann (Karajev), Kask (c), Kontaveit (Ingalt); Märtson (Mere), Piliste, Nestor (Mamajev), Tasa, Rõuk; Kelder (Peeduli)
Varus: Karajev, Steinberg, Ingalt, Põldre, Mamajev, Peeduli, Mere
Väravad: Piliste, Rõuk, Kelder