Raasikuga kolmest kolm

Raasiku Valla FC  – Viimsi FC Igiliikur 1-5 (0-2)
Eile käisime taaskord Raasikul ja jäime võidulainele, kuigi mängupilt oli väheke lohakas ja unine, ilmselgelt häiris paljusid libe kunstmuru, millel oleks pidanud eile mängima korkidega.
Unisusele aitas kaasa ilmselt ka Eero kiire avavärav, kui ta tagapostis Miku antud nurgaööögi peaga väravasse suunas. Kuidagi liiga lihtsalt tuli esimese poolaja keskel ka teine koll, kui Kiki kasti antud küljeaudi Meelis pärast palli mahapõrkamist peaga üle ekslikult välja jooksnud vastaste väravavahi tõstis.
Raasiku leidis enda mängu ja tahte poolaja lõpus üles ja mitmel korral pääseti meie passiivsuse ja lohakuse kaasabil löögile, kuid meie õnneks ei olnud sihikud paigas.
Teise poolaja alguses üritasime mängu ära otsustada, kuid väravat ei tulnud ja hoopis Raasiku lõi nurgalöögist ilusa värava ja vähendas kaotusseisu minimaalseks. Selline seis püsis kuni hetkeni, mil Mere mängu sisenes Ivari asemele – esimese puutega peaga Miku antud nurgalöögist värav ja olime jälle turvalises eduseisus. Peagi skoorisime ka neljandat korda kui ette tõusnud kapten Kask vastaste suutmatuse palli tsenderduse järgselt puhtaks klaarida ära karistas – vasakuga külmalt alla nurka. Kahjuks aga karistati kapteni “üliemotsionaalne” väravatähistamine kollase kaardiga, mis tähendab, et debüütvärava kirja saanud mehel jääb järgmine mäng vahele :).
Viienda naela vastaste kirstu lõi taaskord Mere, kes puskis peaga võrku Villu antud tsenderduse. 5-1 võit ja jääme ootama järgmist mängu JK Auguri vastu.
Eile mängisid: Metsavas; Kutser, Kask (c), Kogermann, Kontaveit; Märtson, Tasa (Ingalt), Nestor (Peeduli), Piliste, Rõuk (Mere); Kelder (Kärgenberg)
Varus: Arge, Ingalt, Mamajev, Peeduli, Mere, Kärgenberg
Väravad: Kelder, Tasa, Mere x2, Kask