Sügisringi 5. järjestikune võit saatis meid tabelis teiseks!

igiliikur

Viimsi FC Igiliikur – Tabasalu JK Charma II 4-1 (2-1)
Kui nädal varem olime kodumängus Charma südika mänguga purustanud 4-0, siis ka eilses mängus ei olnud suuri probleeme vastase ülemängimisega. Miku ja Ivari kiired väravad võtsid kohe pinged maha ja kuigi poolaja lõpupoole lõi Charma ühe ulmelise pilveka tagasi siis kontroll mängu üle kuulus ikkagi meile.
Teisel poolajal kulges mäng samuti meie kontrolli all. Skoori tegid taaskord Meelis oma firmaläbimurdest ja teise kolli sai kirja erinevalt loo autorist hea mängu teinud Ivar. Palju väravavõimalusi jätsime ka JÄLLE kasutamata, kuid oluline oli siiski 3 punkti ja et kaitsefaasis oli väga ilusti kõik paigas juba mitmendat mängu järjest. Tabelis teiseks ja juba teisipäeval saame taas Raasikul mängida.
Eilne sats: Metsavas; Kutser, Kask (c), Kogermann, Kontaveit; Märtson (Põldre), Piliste (Peeduli), Nestor (Mamajev), Tasa, Rõuk (Kärgenberg); Kelder (Mere)
Varus: Peeduli, Põldre, Mamajev, Kärgenberg, Luik, Mere, Ingalt
Väravad: Nestor, Rõuk x2, Tasa