Teise järjestikuse võiduga tõusime kolmandaks

Viimsi FC Igiliikur – JK Augur 6-0 (3-0)
Kui suvepuhkuselt naasesime rabeda 2-1 võiduga Saksa Premiumi vastu, siis eile jätkasime teise järjestikuse võiduga ja seekord juba kindla 6-0 tulemusega JK Auguri üle.
Kohe alguses oli näha, et Auguri pink on päris lühike, seega seda ja ka tabeliseisu ja eelmist omavahelist kohtumist arvesse võttes, pidime kohe suruma hakkama. Nii tegimegi. Õnneks võttis meil suht kiiresti pinged maha Mikk, kes kohe kiirelt kahe kauglöögiga meid 2-0 juhtima viis. Kolmas värav ei tulnud siiski enne poolaja viimaseid minuteid, kui Mario mängiti paremale äärele vabaks, täpne tsenderdus ja Eero koksas tabloole 3-0.
Teisel poolajal jätkus mäng meie taktikepi all, vastane passis kontraid, kuid meie kaitseliin oli eile oma ülesannete kõrgusel ja kellelgi plehku panna ei lubatud. 4-0 lõi Mere antud nurgalöögi järel kaitse tugitala Kogermann, kes peaga ilusti risti suunas. 5-0 lõi Margi teenitud karistuslöögist Serx. Ja 6-0 värava lõi teenitult Mere, kes korraliku tööpäeva järel vääris väravat täielikult. Ta sai ettesöödu Guitsilt ja lahendas olukorra külmalt ja kindlalt. Korralik mäng ja järgmisel nädalal Raasiku vastu võõrsil samamoodi paluks :).
Eilne koosseis: Arge; Kutser, Kask (c), Kogermann, Kontaveit; Märtson (Põldre), Nestor (Mutli), Fadejev (Ingalt), Ulman (Piliste), Mere; Kelder (Metsavas)
Varus: Põldre, Mutli, Rõuk, Tasa, Ingalt, Metsavas, Piliste
Väravad: Nestor x2, Kelder, Kogermann, Fadejev, Mere