Männiku päike silmas ja taaskord munadeta esitus

Tabasalu JK Charma II – Viimsi FC Igiliikur 6-2 (5-0)
Eile saime liigas teise kaotuse ja teise alandava kaotuse, kui sarnaselt eelmisele hooajale III liigas, tagus Männiku staadioni salakavalat eelist ära kasutades Charma meil juba esimesel poolajal puuri täis. Päike oli küll samuti taas silmas, ent see pole vabandus viie värava sisseimemisele ja mängu alustamisele absoluutselt ilma igasuguse võitlustahteta!
Poolajal tegime kaks vahetust ja alla päikest mängides mängupilt oodatult veidi paranes. Mere puskis kohe peaga võrku Eero antud karistuslöögi. Võimalusi tekkis veel, kuid enne lõpuminuteid rohkem skoori ei tehtud. Esmalt Eero lõi veel ühe tagasi Antilt saadud küljeaudi tagajärjel. Ent siis Charma lõi veel ka kuuenda palli meie väravasse. 2-6 keretäis oli tõsiasi. Võimalus vigade paranduseks juba kolmapäeval kui üritame oma võõrsilmängude esitusi natukenegi parandada (seni masendav üks punkt kolmest mängust!).