Raevukast comebacki-üritusest jäi siiski väheks

Tallinna SK Dnipro – Viimsi FC Igiliikur 4-2 (2-0)
Eile langesime visa võitluse järel Väiksest Karikast, kui Dnipro võttis väikse revanzhi 2013. aasta otsustava liigamängu kaotuse eest.
Esimesel poolajal jäime tänavu III liiga tippu kuuluva meeskonna vastu kindlalt teiseks. Vastane surus ja ründas ja lõi ka kaks väravat – meie aga olime uimased ja võitlust oli vähe. Tegutsesime ka ääretult aeglaselt. Kahjuks tõmbas “kirsiks tordile” Mell ka veel tagant reie ära :(.
Teisel poolajal aga lubas Dnipro meid mängu sisse. Hakkasime kohe poolaja alguses kiiremini ja näljasemalt tegutsema. Eduseis ilmselt ka uinutas Dniprot, kes mõnelgi juhul eksis päris lihtsates olukordades. Mängu sekkunud Mario pealelöögi järel suutis Mere reboundi sisse lüüa ja olimegi isu veelgi suurendanud värava kätte saanud. Surusime päris innukalt, aga hoolimata võimalustest ei tulnud viigiväravat. Mihkel hoidis ka mõne hea tõrjega meid vee peal. Kuid ikkagi oli hoopis Dnipro see, kes lõi veel ühe värava seisuks 3-1. Siiski ei andnud me veel alla. Mikk tõi madala kauglöögiga meile veel lootust. Kuid aega jäi juba väheks ja pärast Mario head võimalust viigistamiseks lõi meie ülestõstetud liinide vahelt Dnipro veel ühe kontrarünnaku ära ja võitis mängu 4-2. Teise poolaja võitlust ja mängupilti oli siiski väga rõõmustav vaadata. Samal lainel paluks jätkata ;)!
Eilne koosseis:  Liping; Metsavas, Kogermann, Nestor (c), Kontaveit; Mere, Mamajev, Mutli, Fadejev (Vassiljev), Tasa (Märtson); Kelder (Luik)
Varus: Peeduli, Ingalt, Luik, Vassiljev, Märtson
Väravad: Mere, Nestor
Hoiatus: Nestor
Man of the match: Mutli

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s