Võõrsilt esimene (magushapu) punkt

20150516_154901
Tallinna JK Augur – Viimsi FC Igiliikur 2-2 (1-1)

Täna käisime teist korda liigas võõral väljakul platsil, seekord Hiiul, kus vastaseks JK Augur. Tulime tagasi punktiga, millega nagu võib isegi veidi rahul olla, aga samas ka üldse ei või.
Mänguliselt oli kerge ülekaal meie poolel, v.a teise poolaja algus, kui me üldse mängu käima ei saanud. Seepärast saabki öelda, et mängupildi järgi peaksime kahte punkti taga nutma, kuid mängu käiku arvestades, tegime ikka nii palju uimamisi ja lollusi, et hea et niigi läks.
Esimesel poolajal lõi kumbki meeskond ühe värava. Esmalt ideaalse Ilja tsenderduse tagajärjel peaga Eero, kellele see oli 5. tabamuseks liigas. Kuid paar minutit hiljem lasime ühel noorel vastasel purjetada sisuliselt keskjoonest alates kuni silmitsi Mihkliga, kellest ka pall mööda tonksati ja 1-1 oli poolajaks tablool.
Teine poolaeg algas, nagu mainitud, veelgi uimasemalt, kui meie poolt kogu mäng täna oli, karistuseks vastaste kogenud vanameistri, hr Väljase ideaalne karistuslöök, mis Auguri juhtima viis.
Hr Coach – Kristofer – tegi siiski mõned vahetused, mis mängu taas meile kallutasid. Eriti hästi tuli mängu Jan, kes mitu korda löögile pääsenuna lõpuks Tarki laadurekskavaatori tavatööpäeva meenutavast eeltööst palli poolvolley’iga võrku lajatas. Mängu lõpuminutitel oli mõlemal satsil, aga eriti Auguril supervõimalused kolm punkti koju tuua, aga 2-2 viik jäi ikkagi mingis mõttes ausaks tulemuseks täna.
Mängu koosseis: Liping; Kask (Mesipuu), Kogermann (c), Metsavas, Luik (Saun); Kutser, Mutli (Ingalt), Mamajev, Märtson (Põldre); Kelder (Peeduli), Mere
Varus: Laasik, Ingalt, Mesipuu, Saun, Põldre, Peeduli
Väravad: Kelder, Põldre
Hoiatused: Kask, Mere
Man of the match: Mamajev/Põldre

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )