Koduväljakult taaskord kolm punkti

Viimsi FC Igiliikur – FC Saksa Premium 4-0 (2-0)
Jätkame uuel kodustaadionil Wismaris täiseduga – eile saime kolmanda liigavõidu kodus FC Saksa Premium meeskonna vastu. Tabeli viimasel kohal paiknev meeskond näitas kohati päris südikat mängu, surudes meid kaitsesse mõlemal poolajal umbes paarikümne minuti jooksul. Läksime siiski suhteliselt kiiresti juhtima, kui Mell tegi oma “tavalise” sööstu kasti, mille tagajärjel ta maha tõmmati ja Eero penalti realiseeris. Seejärel sai ka Premium mängu sisse ja tekitati mõned ohtlikud olukorrad. Õnneks siiski polnud vastaste ründajad piisavalt kliinilised, et skoori teha ja nii lõime poolaja lõpupoole hoopis meie veel ühe värava, kui taaskord Meelis paremal äärel vastastest mööda kihutas ja palli kastis Eerole kandikul ette tõi. Omaksvõtt ja löök ja juhtisime 2-0.
Teisel poolajal taaskord alustasime unelemisega ja paarkümmend minutit surus vastane – õnneks taaskord suurema eduta. Paaril korral pidi siiski taaskord ilusate tõrjetega meid päästma Mihkel, kes etteruttavalt sai igati teenitult kirja esimese nullimängu liigamängudes ;). Mõnekümne minuti möödudes vastane siiski väsis ja saime uuesti kontrolli mängu üle. Teenisime peagi veel ühe penalti, mida läks lööma Mere isiklikult. Kahjuks suutis aga vastaste väravavaht üliilusa tõrjega palli välja tuua. Mängu tapnud kolmanda värava lõime aga peagi sellegipoolest, kui kaugelt virutas ilusa löögi ristnurka Ilja, kellele see oli esimeseks tabamuseks klubi eest! Ka Mere heastas siiski oma varasema penaltieksimuse juba peagi, kui lõi palli peaga võrku taas ei kellegi muu kui Meelise ideaalse eeltöö tagajärjel. Seega tulemuseks kindel 4-0 võit, kuid mängupildi osas on meil võimalik veel palju palju areneda.
Koosseis: Liping; Steinberg, Kogermann, Rõuk, Kontaveit; Mutli (Mamajev), Nestor (c) (Luik), Berens (Ingalt); Tasa, Kelder (Märtson), Sillaots (Mere)
Varus: Luik, Ingalt, Märtson, Mere, Mamajev, Fadejev
Väravad: Kelder (pen), Kelder, Mamajev, Mere
Hoiatused: Rõuk, Berens, Kelder