Karikateekond ja hooaeg said lõpuks läbi

IMG_6916
Viimsi FC Igiliikur – FC Flora II 0-9 (0-3)
Uskumatult kaugele (ikkagi 1/8 finaali!!!) jõudnuna, pidime eile lõpuks pikale veninud karikateekonna lõpetama, kui jäime Esiliiga meeskonnale Flora II Maarjamäel alla 0-9. Vastane oli kindlasti kõige kõrgema tasemega meeskond, kellega Viimsi FC Igiliikur üldse kunagi kohtunud on. See oli ka platsil näha. Palli valdamine oli meil tõepoolest väga keeruline.
Esimesel poolajal lasime lüüa kolm, teisel 85. minutiks veel kolm, tulemus tundus selleks hetkeks täitsa OK arvestades mängupilti, kuid kahjuks vastane ei leppinud sellega ja lasime viimase paari minutiga veel kolm väravat lüüa. 0-9 jäi lõppskooriks. Vähemalt ei tulnud kahekohalist summat vastasel täis, mis oli ka vaikimisi meie miinimumeesmärgiks sellel külmal õhtul. 🙂
Aga mängida EKV 16 parima meeskonna hulgas, oli siiski suur au. Kohtumiseni hooaja lõpetamisel. 😉
Eile rassisid: Arge; Rõuk, Karajev, Kelder, Kogermann, Steinberg; Kutser, Vassiljev, Mutli (Mamajev); Tasa (Peeduli), Mere
Varus: Mamajev, Peeduli