8. koht ja püsimajäämine kindlustatud

Viimsi FC Igiliikur – FC Hell Hunt 1-0 (1-0)
Eile käisime liigas viimases kodumängus platsil, vastaseks tabeli “punane latern” Hell Hunt. Mäng oli raske, vastane mängis hästi ja pingevabalt ja tahtis punkte, aga meie tahtsime ka üle pika aja võitu. Meil oli siiski rohkem kaotada, kui neil ja seega olime rohkem krampis. Läksime juhtima, kui paremal äärel mängiti Sergei vabaks ja temalt tuli ohtlik ja terav pall kasti, mis tekitas piisavalt segadust, et Mere kuidagi selle palli võrku suutis sudida. Pärast väravat vajusime kohe ka kaitsvamaks, oli ju ka mida hoida – taga null!
Esimese poolaja lõpu poole pääses vastaste mängija ohtlikult läbi ja tõstis palli üle Olli meie latti, reboundi suutis Eero kuidagi klaarida. Poolaeg 1-0.
Teiseks poolajaks sisenes platsile igiliikuri raudvara, hr Mesipuu, kes kohati suutis palli ees päris hästi hoida ja sedasi tekkisid meil ka mõned võimalused. Ära lüüa me aga midagi rohkem ei suutnud ja viimasteks minutiteks vajusime täiesti kaitsesse, mis lõppkokkuvõttes aga õigustas end, sest hoolimata mõnest üliohtlikust olukorrast, kus käis pall ka meie postis, suutsime lõpuni taga nulli hoida ja üliolulise võidu ära võtta. See oli meie 8. võiduks ja 4. nullimänguks esimesel hooajal III liigas. Ühtlasi sai kindlaks see, et 8. koht sel hooajal on meie ja üleminekumängudele me enam kuidagi langeda ei saa. Viimases mängus Saku vastu saame juba suhteliselt pingevabalt mängida.
Koosseis: Arge; Kelder (c), Karajev (Põldre), Kogermann, Kontaveit; Rõuk (Mamajev), Vassiljev, Berens (Nestor), Fadejev, Steinberg (Mesipuu); Mere (Peeduli)
Varus: Saun, Põldre, Peeduli, Nestor, Mamajev, Mesipuu