Eesti Karikas pääsesime 1/8 finaali!

Tallinna FC Flora III – Viimsi FC Igiliikur 2-3 (2-2)
Eile tegime ajalugu – suutsime esmakordselt pääseda EKV 1/8 finaali, kus meid võib ees oodata juba päris suur kala. Edasipääsuks pidime tegema oma hooaja parima mängu ja kivikõva meeskondliku kaitsemängu abiga suutsime Flora III noored konkurentsist välja lülitada.
Mängu alguses oli juba tunne, et täna võib midagi erilist juhtuda. Meeste motivatsioon oli kordades kõrgem, kui liigamängudel. Tunne läks veelgi paremaks, kui kiirrünnakust kärises Flora kaitse mõnuga ja Arli paremalt äärelt keskele liini taha antud palli jooksis Mere kinni ja pääses üks-ühele vastaste väravavahiga. Esimese löögi suutis väravavaht küll tõrjuda, kuid pall tuli tagasi Mere jooksutrajektoorile ja ründajal ei olnud probleeme reboundi võrkulükkamisega. 1-0 meile!
Kaotusseisus pidid Flora poisid hakkama kiiremaid liigutusi tegema. Jäime loomulikult surve alla, kuid haistsime siiski oma võimalust – midagi võimatut ju jalgpallis ei ole. Vastane suruski end eduseisu. Esmalt kukutati võitlusolukorras meie kastis üks vastastest, mille tagajärjel määras Tomi Rahula vastastele penalti. See realiseeriti kindlalt seisuks 1-1. Veidi hiljem tuli hea terav tsenderdus meie paremalt äärelt, mis suunati peaga taha posti äärde – Oll oli võimetu ja seisuks 1-2. Lootus ei olnud kaugeltki veel kadunud. Poolaja lõpupoole teenis Mere nurgalöögi, mida läks toimetama Arli. Hea terav pall tuli napilt üle Krisi pea, Eero jõudis ainult mingi jalaliigutuse teha ja kaitsmest põrkas pall täpselt Serxi jalale, kes vajutas mõnuga 2-2!!! Tunne oli selline, et kui taga kestame, siis on täna kõik võimalik. Poolaeg 2-2.
Teisel poolajal kindlustasime oma liine. Kaitseliini ees tegutsesid edukalt Guits ja Berens. Üritasime ise nõelata eelkõige äärte kaudu. Ja see ka õnnestus, kui keskel lükati paar täpset söötu, pall jõudis Arlile, kes märkas paremale äärele üksildusse tõusnud Alikut. Alikult ülikõrge pall alasse Mere suunas, mida püüdma läinud vastaste väravavaht pudistas palli hoopis Merele täpselt jala peale: 3-2 meile! Olime uuesti eduseisus!
Flora kõigutas palli äärelt äärele, nõelates vahepeal ka heade tsenderdustega. Keskelt samas väga läbi tulla ei õnnestunud. Kuid mis kõige tähtsam – kõik olukorrad suutsime kuni lõpuni ära klaarida. Loomulikult vajasime ka meeletuid tiigrihüppeid Ollilt, kes tuli kohati ka 15 m peale tsenderdusi rusikatega laiali peksma! Kogu meeskond väärib kiitust, sest eile toimis iga viimane kui lüli ja nagu eelmise hooaja liigavõidugi puhul, haistsime oma võimalust ja teadsime, mis me selle realiseerimiseks tegema peame 🙂 ! Super saavutus. Jääme huviga ootama, kes meile järgmises ringis vastu tuleb.
Eilne meeskond: Arge; Karajev, Kelder (c), Kogermann, Kontaveit; Kutser, Berens, Fadejev, Salm, Rõuk; Mere (Peeduli)
Varus: Saun, Mutli, Peeduli
Väravad: Mere x2, Fadejev
Man of the match: THE TEAM/Arge/Kogermann/Mere/Kutser

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )