Esimese ringi lõpetasime võiduga Saku üle

10557222_10153056828678327_2528585899931118303_n
Viimsi FC Igiliikur – Saku Sporting 2-1 (1-1)

Esimese ringi viimases mängus saime eile vastaseks Saku Sportingu, kes paiknes meist küll tabelis tagapool, kuid keda kindlasti alahinnata ei saanud. Saime lõpuks raske 2-1 võidu, mille saamiseks oli vaja III liiga debüüti Mutlilt ja Raksilt, viimase hetke abi Pirita meeskonnast (Tarmo Jõgi) ning, mis kõige tähtsam, peaaegu kolmeaastase vaheaja järel liigaväravat meeskonna raudvaralt, hr Jupilt.
Esimesel poolajal kontrollisime mängu, kuid väravat ei tulnud ega tulnud. Parim võimalus oli ehk Ivaril, kelle üks-ühele mineku suutis Saku väravavaht päästa. Ja lõpuks astusime reha otsa teisel väljakupoolel – Priit hilines veidi vastujooksuga, vastane jõudis pallini enne ja komistas Priidu jalgade otsa ja penalti! Saku keskväljamees realiseeris selle kindlalt. Kuid juba lahtilöögist toimus midagi ulmelist. Ivar pääses paremal äärel tsenderdama ja eilses mängus olid Ivari tsenderdused lihtsalt väga head ja efektiivsed – Mere vajutas otse õhust lati alla seisuks 1-1! Golaaaaaaaazoooo!!!! Poolaeg lõppeski 1-1.
Teisel poolajal pääses ka Mere korra väravavahiga silmitsi, kuid tema tõstele sai Saku väravavaht näpud vahele ja suunas selle nurgalöögiks. Tegime ka neli vahetust ja Mere asemel ründesse sekkunud Jupp tegi mida pidi – Anti tsenderdus vasakult äärelt ja Jupi pealagi suunas palli ilusti väravasse! Vastased nõudsid suluseisu, kuid seda ei olnud ja seis 2-1 meile! Vastane üritas küll viigiväravat, kuid tundus, et neil ründejõudu napib ja üritati ainult keskväljalt mitte väga ohtlike löökidega. Paar korda pidi siiski Priit püüdma/tõrjuma, aga kolm punkti oli meie! Kaks võitu järjest ja lähme üritama kolmandat kui järgmise vooru mängus lähme vastamisi jälle Kalev III-ga.
Eile mängisid: Jalasto; Jõgi, Kelder (c), Karajev, Mutli (M.Kägo); Rõuk, Salm, Fadejev (Saun), Tasa, Luik (Põldre); Mere (Mesipuu)
Varus: Mesipuu, Põldre, Saun, M.Kägo
Väravad: Mere, Mesipuu