Karikas edasi 32 parima seas

Tallinna Jalgpalliselts – Viimsi FC Igiliikur 0-2 (0-2)
Karika 1/32 finaalis läksime eile jaanijärgselt kokku Tallinna Jalgpalliseltsiga, keda suutsime suhteliselt kehva mänguga edestada 2-0. Jäime hätta 3. värava löömisega ja jäime hoopis ise viimasteks minutiteks surve alla, kuna meie poolel viibis platsil 4-5 vigastatud mängijat. Kuna aga kolm vahetust oli esimeste “langenute” ajaks tehtud, siis teha ei olnud midagi – tuli lõpuni ära kannatada.
Esimesel poolajal kontrollisime mängu ja suutsime lüüa ka kaks väravat, kui esmalt Eero tsenderdusest paremalt äärelt lõi Mikk peaga 1-0 ja viis minutit hiljem võttis Eero pika diagonaali ilusti maha Meelis ja lükkas palli väravavahist mööda seisuks 2-0 meile. Mida aga ei tulnud, oli kolmas värav, seega vastane püsis mängus sees, omades ka kontrast paari head väravavõimalust.
Viimane veerandtund kujunes aga päris keeruliseks, sest vigastada said üksteise järel Guido, Lex, Alik ja ka väravasuul seisnud Rene, keda pidi siis väravas asendama niigi poolvigane Lex, kes hoidis hullema mitmel korral ära ja oli väravas igati tubli:) Närvilise ja raske mängu lõpu suutsime aga kuidagi ära kannatada ja skoor rohkem ei muutunud. Eks ole näha kelle järgmises ringis vastaseks saame…
Eile mängisid:
Hani; Kelder (c), Karajev, Kogermann, Vassiljev; Rõuk (Kutser), Nestor, Viik, Tasa, Fadejev (Berens); Luik (Laasik)
Varus: Mamajev, Kutser, Põldre, Arge, Berens, Laasik
Väravad: Nestor, Tasa
Hoiatused: Nestor, Kelder
Man of the match: Vassiljev

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )