EKV esimesest ringist kindlalt edasi

Viimsi FC Igiliikur – Virtsu Jalgpalliklubi 5-1 (1-0)
Eile kohtusime esimest korda ametlikus mängus Rahvaliiga meeskonnaga, sest EKV esimeseks ringiks oli meile vastaseks loositud Rahvaliigat mängiv Virtsu Jalgpalliklubi. Valge vormiga suutsime võtta lõpuks kolmandas mängus aegade esimese võidu numbritega 5-1. Viiest väravast koguni kolm lõime peaga.
Esimesel poolajal seisis vastane sitkelt kaitses ja raiskasime ise ka palju võimalusi. Ainult korra suutsime vastase kaitseeksimuse ära karistada, kui viimasel ajal resultatiivset mängu näitav Anti põmmutas healt positsioonilt lati alla 1-0. Olgu märgitud, et enne seda oli juba ühe korra pidanud Rene võtma ära vastaste üks-ühele mineku! Hoolimata üliheadest võimalustest esimesel poolajal rohkem meil skoori teha ei õnnestunud.
Teisel poolajal jätkasime vastaste värava survestamist ja ülihea mängu teinud vastaste väravavaht pidi lõpuks teistkordselt palli võrgust võtma, kui Kiki hea tsenderduse Anti peaga ilusti posti kõrvale ära lõi – Antilt esimene duubel Igiliikuri ridades ja kokku sel hooajal juba 5 väravat kirjas! Kolmanda värava lõi pikalt väravat nillinud Eero, kui mitmendat korda kastis vabaks jäetuna Meelise antud kena nurgalöögi peaga sissesuunamine lõpuks õnnestus. Neljas värav tuli Eero paremalt antud karistuslöögist – selle suunas peaga maapõrkest väravasse Arli. Viienda värava meisterdas Sergei peasöödu järel kaitsjatelt putku pannud Ivar, kes palli ilusti väravavahist mööda võrku tõstis. Kahjuks aga viimasel minutil kinkisime halenaljakalt ka vastastele lohutusvärava kui meie kaks vähese kogemusega keskkaitsjat müstilistel põhjustel peadpidi kokku jooksid ja vastased kiirrünnakust Rene taha palli ära veeretasid. Lõppseis niisiis 5-1 ja edasi järgmises EKV ringis.
Eile mängisid: Hani; Kutser, Kelder (c), Karajev, Kontaveit; Salm, Vassiljev (Steinberg), Berens (Rõuk), Fadejev, Tasa; Luik (Mere)
Varus: Mesipuu, Mamajev, Steinberg, Mere, Arge, Rõuk
Väravad: Luik x2, Kelder, Salm, Rõuk