Mäng mäletamiseks :)

Viimsi FC Igiliikur – FC Castovanni Eagles 2-0 (1-0)
Nüüd võib juba väheke pikemalt kirjutada 🙂
Nimelt, eile suutsime kinkida FC Castovanni Eagles nimelisele meeskonnale nende esimese liigakaotuse sel hooajal, kui jätkasime kodusel Maarjamäel kindlat kaitsemängu, mis murdis viimati ka Rapla Atli. Vastane lükkas ilusti söötu, kuid nagu Atligi puhul: “palju kära vähe villa”.
Suutsime minna juhtima esimese poolaja keskel, kui Arli antud ideaalse nurgalöögi Sergei ilusa pealöögiga väravasse suunas. Vastased said paaril korral hästi löögile, kuid need löögid läksid õnneks napilt jälle väravasuul olnud Olli vasakust postist mööda. Poolaeg meile 1-0. Teisel poolajal jätkasime innustatud kaitsetööd ja see pidaski lõpuni. Korra ripsas ka vahetusest sekkunud vastaste ründaja kastist keritud löök meie põiklatti ja oli veel (pool)ohtlikke võimalusi, kuid üldjoontes seisime kaitses kindlalt. Ise suutsime samas tekitada vasturünnakutest mitmeid olukordi. Lausa kolmel korral mängiti Mere asemel ründesse sisse tulnud Anti heale positsioonile ja ühel juhul õnnestus tal ka skoorida – 2-0 värav oli nagu kirss tordile. Kirjutasime tabelisse hooaja neljanda võidu nelja kaotuse kõrvale ja Ollile ei ole kahes mängus löödud ühtegi väravat! Järgmine mäng järgmisel pühapäeval, kui karikasarjas tuleb meil kokku minna Virtsu Jalgpalliklubiga.
Eile mängisid: Arge; Kutser, Kelder (c), Karajev, Kontaveit; Salm, Nestor, Vassiljev, Fadejev (Viik), Tasa; Mere (Luik)
Varus: Jalasto, Viik, Luik
Väravad: Fadejev, Luik