Ajax pani meie vastu asjad jõuga paika

Lasnamäe FC Ajax – Viimsi FC Igiliikur 7-1 (3-0)
Kui eelmisel aastal kohtusime Ajaxiga VKV 3. ringis ja kaotasime tookord Maarjamäel 0-3, siis nüüd pidime sama satsiga kokku minema juba 2. ringis ja seda 1. ringi mängu üldse mängimata. Ehk et oodata oli, et meie VKV teekond lõppeb sedapuhku ühe mänguga ja nii ka läks. Suhteliselt kiire avaväravaga sai Ajax kohe pinged (kui neil selliseid üldse meie vastu oli :)?) maha ja läks oma teed. Poolajaks oli seis juba suhteliselt lootusetu 0-3.
Teisel poolajal sisenes mängu üle pika aja Igiliikuri raudvara, hr Mesipuu, ja korraks meiegi mäng elavnes. Ajaxi 4. kollile suutsime kohe vastata, kui Taavi teenis vastaste kastis penalti, mille ka ise oma tavapärase rahuga realiseeris, seisuks 1-4. Taavile oli see kahe klubi peale kokku (Reliikvia ja Igiliikur) juba 6. kolliks sel hooajal, mis näitab, et mees on heas hoos.
Kahjuks aga enamat me ei suutnud ja ilmselgelt väsides jäime päris kõva Ajaxi surve alla, mis tõi vastastele veel 3 väravat, lõppseisuks 1-7. Tasemevahe oli ka tulemuseks vormistatud.
Ajaxi vastu said mängu kirja: Hani; Kutser, Karajev, Kelder (c), Kontaveit, Mamajev (Mesipuu); M. Kägo, Fadejev, Viik (Saun), Rõuk; Laasik
Varus: Mesipuu, Saun
Värav: Viik (pen)