Charma vastu tunnistasime valusat kaotust

Viimsi FC Igiliikur – FC Charma 2-5 (2-1)
Valus, valus kaotus eile. Esimene poolaeg oli kusjuures ideaalilähedane. Kaitses kõik toimis, ründes suutsime kaks tükki õnnega pooleks ära lüüa ja kõik tundus kontrolli all. Esmalt suutis Meelise võidetud õhuvõitluse tagajärjel meid juhtima viia Igiliikuri eest üle mitme mitme aasta jälle mängu teinud Norman, kes meile duublist appi tuli. Ja töövõidu tagajärjel, õnnega pooleks suutis teise lisada Meelis, kes ahnelt palli järele minnes vastaste väravavahi eksima sundis. 2-0. Siiski suutis oma ainsast tõelisest võimalusest Charma poolaja lõpus ühe tagasi lüüa. Eero vea järel kastijoonel, tõi Rene ilusa tõrjega karistuslöögist tulnud palli välja kuid järgnenud saginast sai Charma kohe ka nurgalöögi, mis paari mittesobiva põrke järel tagapostis ka ära löödi. Teisel poolajal tuli Charma juba uut indu saanuna kohe tormiga peale ja kui esialgu suutsime vastu pidada, siis õnnetust peaga etteposti suunatud Eero omaväravast õnnestuski neil viigistada. Kahjuks järgnes sellele ka kohe Aliku vigastus, mispeale kaitseliinis segadused ja mittevalmisolekud tekkisid ja ilusate-teravate löökidega kolm võimalust veel ära realiseeriti. Olgu öeldud, et enne vastaste viigiväravat oli tehtud Anti vastu kastis (tagantvaates vähemalt!) ilmselge viga, mille aga üleüldse haiglaselt jõulist mängu lubanud kohtunik kuratteabmispõhjustel vilistamata jättis. Kibe kaotus, kuid positiivset kaasa võtta sellest mängust on palju rohkem kui hambutust esitusest Kalju III vastu. Järgmiseks vastaseks liigas on JK Kristiine.
Eile mängisid: Hani (Jalasto); Kutser, Karajev (Kogermann), Kelder (c), Kontaveit; Luik (Laasik), Nestor (Põldre), Berens (Viik), Tasa, Rõuk; Leemets
Varus: Mamajev, Jalasto, Kogermann, Põldre, Laasik, Viik
Väravad: Leemets, Tasa
Hoiatused: Kontaveit, Nestor
Man of the match: Nestor

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )