Eelviimasest liigamängust samuti vajalik tulemus käes

Viimsi FC Igiliikur – JK Piraaja II 4-0 (2-0)
Eile käisime platsil 20. vooru kohtumises Piraaja II vastu ja nagu eelmisel nädalal Kalev jun vastu õnnestus vastase sitke alguse järel lõpuks asjad vägagi selgeks teha. Teine nullimäng järjest ja ise skoorisime neljal korral. Kolm punkti aga oli kõige tähtsam ja see ka tuli. IAFA samaaegselt mängis enda ja teiste närvidega, alistades Kiiu võõrsil kõigest 5-4.
Oma hooaja esimese väravaga viis meid juhtima Eero, kes lõi peaga Rando antud nurgalöögi võrku. Teist väravat aga ei tahtnud kuidagi tulla, sest kohtunik oli otsustanud iga Mere liigutuse värava ees miskipärast suluseisuks vilistada. Lõpuks aga Rando röövis vastaselt palli ja toimetas võrku, tehes poolajaseisuks rahustava 2-0.
Vahepeal oli kohale jõudnud ka Taavi, kes koos Iljaga ka kohe teiseks poolajaks mängu sekkus. Just Taavi tsenderdusest lõi Rando oma teise värava ja lõpliku 4-0 tegi seisuks juba Taavi ise, kui Rando ette jäetud palli kastis kaasa võttis ja värava lati alla paugutas.
Kindel võit, kuid juba järgmine nädal ootab ees mäng liigavõidu nimel Dnipro vastu!!!
Eile mängisid: Arge; Karajev, Kelder (c), Kogermann (Põldre), Kontaveit (Luik); Steinberg (Viik), Nestor, Salm, Randjõe; Mere (Peeduli), Rõuk (Mamajev)
Varus: V.Kägo, Mamajev, Põldre, Luik, Viik, Peeduli
Väravad: Kelder, Randjõe x2, Viik
Hoiatus: Põldre
Man of the match: Randjõe

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )