Teist vooru järjest võitsime Pokkerit sama tulemusega

FC Pokkeriprod – Viimsi FC Igiliikur 1-3 (0-1)
Suhteliselt sarnaselt eelmise vooru mängule, suutsime täna asjad Pokkeriprode vastu paika panna taas viimase 10-15 minutiga.
Seekord läksime esimese poolaja lõpus juhtima läbi Taavi, kes saatis värava eest võrku Rando antud söödu. Teise poolaja alguse poole kombineerisid omavahel meie 4 kaitsemängijat ja mitte just kõige edukamalt 🙂 🙂
Kõigepealt kaotas Eero keskjoone lähistel lohakalt palli ja järgnenud kontrarünnaku lõpetuseks klaaris Kiki Krisi rinna kaudu kogemata palli meie väravajoonele, kus ründaja surve alla jäänud Alik palli värava lati alla klaaris. 1-1 omavärav ja olimegi vastasel viigastada lasknud. Päästjaks osutus aga seekord Taavi, kes keerutas keskväljalt ilusa karistuslöögi kasti ja vastaste väravavahi “kapsapiruka” tulemusena maandus pall ilusti lati all. Sellelt seisult tegi ühe hooaja tähtsaima tõrje Oll, kes Kiki vea järel määratud terava karistuslöögi lati kaudu üle värava tõrjus. Mängu lõpptulemuse vormistas Dima, kui mõned minutid enne mängu lõppu meil oma hooaja 7. väravaga pinged maha võttis. Seega oleme jälle ajutiselt liidrid!
Tänane koosseis: Arge; Kelder (c), Karajev, Kogermann, Kontaveit; Salm (Rõuk), Viik, Nestor, Randjõe (Mere); Fadejev (Mamajev); Grigorjev
Varus: Vnukov, Rõuk, Mere, Mamajev, Saun
Väravad: Viik x2, Grigorjev
Hoiatused: Nestor, Kontaveit