Tartus läks seekord kõik kohe valesti

FC Tartu – Viimsi FC Igiliikur 4-0 (2-0)
EKV mängus tuli meil teist korda sel hooajal mängima sõita Tartusse, kus kohalik meeskond oli kenasti hoolitsenud selle eest, et mängu õhkkond oleks tõeliselt vinge. Plats oli korralik (Tamme st.) ja kõik muu oli ka tasemel.
Kahjuks ka kodumeeskond, kui juba esimesel minutil karistati ära meie mänguks mittevalmisolek ja löödi Ollile püüdmatult 1-0. Esimene poolaeg oli tegelikult üsna rahuldav, kuid väravaga vastata me jällegi ei suutnud, hoopis vastaste mängumootor keris karistuslöögi mänglevalt ristnurka. 0-2.
Teise poolaja alguses võeti meilt ka viimane lootus mängu tagasi tulla, kui Dima rumalalt oma frustratsiooni välja elas ja kohtunikul ei jäänud muud üle, kui otse punast kaarti vibutada. Tegu oli igiliikuri ajaloo 3. otse antud ja üldse kokku 6. punase kaardiga. 10-kesi jäädes üritasime ikka lõpuni ja ka auväravat lüüa, kuid see andis vastastele palju kontrarünnakuid, millest kaks suudeti veel ära vormistada. Meie parim võimalus oli Rando pealöök, mis joonelt välja toodi. Kodumeeskonnale teenitud võit, kuid natuke jääb kripeldama see kiire avavärav ja muidugi ka eemaldamine – mängupildilt kindlasti nii ebavõrdsete meeskondadega tegu polnud, kui seekord tulemus kajastab.
Tartus mängisid: Arge; Rõuk (Mamajev), Kelder (c), Karajev, Kontaveit; Voog (Grigorjev), Salm, Vassiljev (Saun), Randjõe, Luik; Mere
Varus: Peeduli, Saun, Grigorjev, Mamajev
Hoiatus: Kelder
Eemaldamine: Grigorjev