Kohustuslik võit Piraaja üle võetud

JK Piraaja II – Viimsi FC Igiliikur 0-3 (0-2)
Enne puhkust viimases liigamängus Sportland Arenal suutsime võtta vajaliku võidu Piraaja duubli üle. Esimesel poolajal juba mingil hetkel tundus, et jälle ei suuda me paljusid võimalusi ära lüüa. Kuid lõpuks Martin realiseeris kastis Dima hea söödu. Õnneks suutsime vastastele veel ka riietusruumi ühe koti kaasa anda kui Rando mängis löögile Dima ja ilus löök maanduski posti kaudu võrgus. Poolaeg meile 2-0.
Teisel poolajal tegelesime seisu kindlustamisega, kuid suutsime luua siiski ka ohtlikke olukordi. Teise poolaja ainsa värava lõi 1-1-le pääsenud Mere, kes väravavahi rahulikult üle mängis. 3-0 kindel võit on hea tulemus, et puhkama minna. Enne veel tuleb aga VKV mängus Ajax kotti lükata.
Eile mängisid: Arge; Kelder (Steinberg), Karajev, Kogermann, Kontaveit (Mamajev); Voog (Rõuk), Salm, Viik (Põldre), Randjõe; Fadejev (Mere), Grigorjev
Varus: Põldre, Rõuk, Mere, Steinberg, Mamajev
Väravad: Voog, Grigorjev, Mere
Man of the match: Grigorjev
FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 091 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 092 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 095 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 096 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 098 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 099 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 100 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 101 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 103 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 106 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 107 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 108 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 109 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 110 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 111 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 112 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 117 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 118 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 119 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 120 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 121 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 122 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 124 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 126 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 127 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 129 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 130 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 132 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 134 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 135 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 136 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 137 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 138 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 139 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 140 FC Igiliikur - Tallinna JK Piraaja 3-0 144

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )