Liigahooaeg algas võidukalt

Viimsi FC Igiliikur – Tallinna SK Dnipro 2-0 (0-0)
Täna lõpuks saime siis algust teha ka liigahooajaga, kui I vooru mängus oli meie vastaseks täiesti tundmatu SK Dnipro meeskond.
Ootasime rasket lahingut, nagu ikka vene satsidega on ja kergelt ei tulnud ka täna midagi, kuigi olime mänguliselt vastasest üle. Ilusa ja võimalusterohke (ka vastasel olid siiski oma võimalused) esimese poolaja järel ei olnud me suutnud veel võrku sahistada – vastaste väravavaht oli päris heal tasemel. Teise poolaja alguses suutsime siiski lüüa kiirelt kaks väravat. Esmalt sai väravaesises saginas jala valgeks Martin ja seejärel võttis paremkaitsest jordialbaliku sööstu ette klubi eest debüteerinud Julius, kes vastaste kasti lähistel mängis veel kenasti Martiniga seina ja sahistas väravavahile püüdmatult etteposti ära. Kuid mida ei tulnud, oli tappev kolmas värav, seega ei matnud ka veel Dnipro oma lootusi maha ja suutsid tekitada päris mitu üliohtlikku olukorda. Mõnel korral näitas jälle oma taset õhtupimeduses neoonkollaselt säranud Olav – ta ju lubas tassida, kui vaja ja õige mees oma sõna juba ei murra! Mingil hetkel sai ühest vastasest ka frustratsioon võitu ja kahe tallaga sissesõitmise eest näitas väga hea partii teinud väljakukohtunik Jahimaa talle otse punast kaarti – õigustatult. Taga hoidsime lõpuni nulli, kuid samas ees ei suutnud enam ka hoolimata headest võimalustest kolmandat lüüa, seega 2-0 võit avavoorus oli tõsiasi. Siit on igati hea edasi minna.
Täna mängisime koosseisus:
Arge; Stokas, Kelder (c), Karajev, Kontaveit (Mutli); Ulman (Rõuk), Viik, Nestor (Luik), Fadejev (Vassiljev), Salm; Voog
Varus: Mutli, Rõuk, Luik, Mesipuu, M.Kägo, Vassiljev, Saun, Põldre
Väravad: Voog, Stokas