Klubi 5. hooaja esimene ametlik mäng peetud !!

Tallinna FC Levadia III – Viimsi FC Igiliikur 2-4 (1-3)
Selle hooaja Väikse Karika loos oli meile jälle sõbralik, kui saime vajaliku mängu enne liiga algust ja veel koduväljakul Levadia III vastu. Mäng oli siiski ametlikult Levadia III kodumäng – mis oli veelgi parem teatud põhjustel.
Tundus, et Levadia poistest teravaimad olid III esindusest kuhugi kõrgemale üle viidud, sest eelmise aasta liigavõitja tasemel nad justkui ei olnud. Või olid, aga olime meie paremad? Mine nüüd võta kinni 🙂
Igatahes läksime uues vormis mängides peagi juhtima, kui Ulmanile pall kenasti (kogemata) jalale suunati ja Ulman marekulmanliku külma rahuga palli võrku veeretas. Esimese poolaja keskel aga Ulman eksis omal poolel kui pall temalt rööviti ja isuka löögiga lõpuks kauaoodatud comebacki teinud Olavi selja taha rammiti. 1-1.
Poolaja lõpp kuulus aga õnneks meile, kui esmalt Levadia mees Arli antud nurgalöögi meisterliku kobadusega oma võrku plähmis. Poolaja lõpus heastas aga Ulman oma varasema eksimuse kui palli paremalt värava ette toimetas ja Mere Levadia keskkaitsja ja väravavahi omavahelise ebaõnnestunud randevuu rahulikult ära karistas ja palli maailma läbi aegade kõige vabamalt positsioonilt võrku suunas. Poolaeg 1-3.
Teisel poolajal suutis mingil hetkel Levadia oma kaotusseisu minimaalseks vähendada, kuid kardetud rasket lõppu siiski ei tulnud, kuna ühe terava Ivari kastisööstu suutis jällegi Ulman paremas tagapostis ära vormistada. 2-4 võit hooaja esimeses mängus III liiga klubi vastu. Not bad!
Täna mängisime koosseisus:
Arge; Kontaveit, Kelder (c), Karajev, Vassiljev (Rõuk); Ulman, Viik, Fadejev, Grigorjev (Kokkuta), Salm; Mere (Voog)
Varus: Luik, Kokkuta, Põldre, M.Kägo, Saun, Rõuk, Voog
Väravad: Ulman x2, Mere, omavärav
Hoiatus: Kontaveit
Man of the match: Ulman