Jõgeval ei suutnud me lõpuni eduseisu hoida..


Jõgeva SK Noorus-96 – Viimsi FC Igiliikur 3-1 (0-1)

Käisime eile Eesti KV raames sellises huvitavas kohas nagu Jõgeva, kus kohtusime kohaliku meeskonnaga SK Noorus-96. Tegu oli siis 2012. aasta EKV esimese ringi mänguga. Alustasime suhteliselt hästi ja suutsime ka 22. minutil juhtima minna, kui oodatud comebacki Igiliikuri ridadesse teinud Mikk kohe ka väravaga maha sai. Ivari peaga kasti viidud pall maandus ilusti Miku nina ees ja seal ta ka tee väravavõrku leidis. Esimese poolaja mänguga võis vägagi rahule jääda – veidi tundus isegi, et vastane alahindas meid või ei olnud piisavalt hästi mänguks häälestunud, olgugi et meie sisuliselt jooksime otse autodest platsile.
Teiseks poolajaks aga vastane suutis end koguda ja vaikselt oma mängu peale suruma hakata, millele aitas kaasa ka meie ilmselge väsimine pehmel muruväljakul. Pidasime siiski vastu 70. minutini, kui lõpuks tuli 1-1 värav heast löögist alla nurka – Oll oli võimetu. See värav nüristas veidi meie vaimu ja Noorus suutis mängu lõpuks lisada veel kaks väravat ja võtta teenitud võidu. Olime siiski väga tublid ja suutsime korraliku mängu teha III liiga esimese otsa meeskonna vastu. Käes on nüüd suvepuhkus ja alles juuli lõpus ootab meid ees avastusretk Narvasse, kus tuleb vastamisi minna Trans II meeskonnaga, kellega hooaja esimeses liigamängus viigistasime 2-2.
Koosseis: Arge; Meema (Taalberg), Kontaveit, Karajev, M.Kägo (Luik); Rõuk, Vassiljev, Fadejev (Peeduli), Steinberg; Nestor, Mere
Varus: Mutli, Taalberg, Luik, Peeduli
Värav: Nestor
Hoiatused: Taalberg, Steinberg, Peeduli

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s