Tuulises Laagris viigistasime Kasakatega


SK Eestimaa Kasakad – Viimsi FC Igiliikur 1-1 (0-1)

Täna järjekordses liigamängus kohtusime meeskonnaga, kellega seni me mänginud ei olnud – Eestimaa Kasakad. Laagris toimunud mängule jättis tugeva pitseri väga kõva tuul, mis esimesel poolajal toetas meid ja teisel poolajal vastaseid. Mängust väravaid kumbki meeskond ei löönud, kuid mõlemad meeskonnad suutsid sahistada korra karistuslöögist. Meie värava lõi esimese poolaja üleminutitel Arli, kui lõi karistusala joone lähedalt palli tugeva löögiga väravavõrku. Kasakad vastasid aga kohe teise poolaja alguses kui välisküljega keerutati karistuslöök kenasti ristnurka. Viimasel minutil oli mõlemal meeskonnal veel võimalus mäng võita, kui esmalt pääses vastane Olaviga üks-ühele, kuid Olav suutis löögile väga hästi vastu tulla ja selle blokeerida. Kohe pärast seda sai Martin ründes palli ilusti omaks, suutis end löögile mängida, kuid kahjuks tuli pall tagumisest postist tagasi väljakule. Seega võitluslik viik – üsna õiglane tulemus täna.
Olgu veel märgitud, et kahel legendaarsel igiliikuril oli täna 50. ametlik mäng – Kristjan Kontaveit ja Olav Arge. Mis muud kui järgmiseks jääme ootama kolmekohalist numbrit neilt 😉
Tänane koosseis: Arge; Kontaveit, Karajev, Kogermann, Luik (M.Kägo); Rõuk (Hani), Fadejev, Salm, Vassiljev, Steinberg (Voog); Mere (Kutti)
Varus: Silde, Kelder, M.Kägo, V.Kägo, Voog, Kutti, Hani
Värav: Salm

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s