VK-s lunastasime pääsu 32 parima sekka

FC Pokkeriprod – Viimsi FC Igiliikur 1-3 (0-2)
Kui mõni nädal tagasi liigamängus suutis Pokkeriprode meeskond meid igas elemendis üllatada, siis täna me sel juhtuda ei lasknud ja korraliku esimese poolaja järel juhtisime 2-0. Skoori tegid Ulmani antud nurgalöögist Märt jällegi peaga (see oli tema hooaja neljandaks tabamuseks – kõik peaga löödud) ja Arli söödu järel kauglöögist ristnurka põrutanud Ulman.
Teisel poolajal jäi küll palju löömata – kolisesid ka väravapostid – kuid ühe väravaga siiski maha saime, kui Ulman andis omakorda palli kandikul ette Arlile, kes selle pikemalt mõtlemata võrku lajatas. Kahjuks siiski oma väravat lõpuni puutumatuna hoida me seekord ei suutnud ja lõpuminutite penaltist lõi Pokkeriprod oma auvärava tänases mängus.
Jääme huviga ootama reedel toimuvat loosimist nägemaks, kes meile 1/16 finaalis vastu tuleb.
Täna käisid väljakul: Arge; Fadejev, Karajev, Kogermann, Luik; Rõuk, Salm, Vassiljev, Berens (Steinberg), Ulman (Peeduli); Mere (Voog)
Varumängijad: Voog, Kutti, M.Kägo, V.Kägo, Saun, Mutli, Silde, Peeduli, Steinberg
Väravad: Mere, Ulman, Salm

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )