Rakverest võiduga tagasi.

Rakvere JK Tarvas III – Viimsi FC Igiliikur 0-3 (0-1)
Sel hooajal esimest korda mängisime täna ametliku mängu mujal kui Kalevi kunstmurul ja ei saa kurta – Rakverest naaseme kolme võidupunktiga ja hooaja teise liigavõiduga. Kuigi varumeestega meil täna väga priisata ei olnud, siis suutsime ikkagi suhteliselt noore ja füüsiliselt just mitte kõige võimsama Tarva kolmanda esinduse kindlalt üle mängida.
Meid viis esimesel poolajal juhtima Tarmo, kes suunas jalaga võrku Märdi pealöögi järel vastaste väravavahi poolt väravaesisele tõrjutud palli. Esimese poolaja lõpp oli meie poolt väravajärgselt aga suhteliselt rabe ja me ei suutnud kuidagi teise väravaga pingeid maha võtta. Vaheajale läksimegi napis eduseisus.
Teisel poolajal aga suutsime oma ülekaalu natuke paremini ära kasutada, kui esmalt natukene õnnega pooleks ja Märdi kergest peapuutest lendas võrku Aliku kastisaadetud karistuslöök. Kohtunik kirjutaski oma märkmikusse väravalööjaks just Aliku nime. Kuid Märt ei jäänud ka oma teenitud väravast täna ilma – pingeidmaandava kolmanda värava lõi just tema Ivari heast tsenderdusest. Ja muidugi jälle peaga 🙂
Järgmine mäng juba Väikse Karika raames kolmapäeval kui vastaseks meid see hooaeg liigas korra juba loputanud FC Pokkeriprod.
Täna mängisid: Arge; Kontaveit, Kogermann (Silde), Karajev, Luik; Rõuk, Salm, Berens, Mere; Peeduli (Kutti), Voog (Kelder)
Varus: Kelder, Kutti, Silde
Väravad: Peeduli, Karajev, Mere
Hoiatused: Kogermann, Kontaveit

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s