Suema vastu punktid võetud..

Viimsi FC Igiliikur – JK Suema Cargobus 2-0 (1-0)
Täna mängisime oma 3. liigamängu sel hooajal ja saavutasime ka esimese võidu. Olime enne mängu olukorras, kus kahest esimesest mängust olime ootamatult kogunud vaid ühe punkti, seega täna oli vaja võit võtta ja õnneks oli platsile jooksnud koosseis ka mänguks seekord valmis. Meid viis juhtima Märt, kes oskuslikult tõstis peaga Siimu kasti tsenderdatud palli pärast selle mahapõrkamist üle Suema väravavahi. Poolaeg meile 1-0.
Teisel poolajal kasvatas meie eduseisu Arli, kes ilusa löögiga lajatas palli karistusala joonelt väravavõrku. Hoidsime ilusti mängu enda kontrolli all, kuni viimase minutini, kui vastased teenisid penalti, mille nende kapten siiski üle värava kõmmutas, kinkides sedasi meie kaitseliinile teenitud nullimängu.
Punktid võetud, reisime järgmiseks Rakverre, kus reedel kohtume Tarva III rivistusega.
Täna mängisime koosseisus: Hani; M.Kägo, Karajev, Kogermann, Luik; Steinberg (Peeduli), Salm, Vassiljev, Rõuk (Kelder); Voog (Mesipuu), Mere (Kutti)
Varus: Arge, Kutti, Kelder, Mesipuu, Peeduli
Väravad: Mere, Salm
Hoiatus: Vassiljev