Hooaja esimeses liigamängus viskasime kaks punkti tuulde!

Viimsi FC Igiliikur – Narva JK Trans II 2-2 (2-0)
Liigahooaeg on avatud viigipunktiga. Sama tulemusega, 2-2, avasime oma liigahooaja ka eelmisel hooajal.
Mängust niipalju, et 2-0 eduseisu käest andmist ei saa küll suureks kordaminekuks pidada, kuid ilmselgelt on Narva poisid rohkemaks võimelised, kui meie vastu täna esimesel poolajal näidata suutsid. Teisel poolajal me väsisime, noored ja osavad vastased said oma mängu käima sama kiirelt kui väljak muutus valgest roheliseks ja lõpuks ei puudunud palju, et oleksime pead norus kaotusega koju läinud.
Meie poolt tegi taaskord skoori Martin, kes realiseeris Arli hea söödu ja teise värava lõi penaltist Ulman, pärast seda kui Arli oli kastis tagant maha tõmmatud. 3-0 oli mitu korda õhus ja mängu lõplikult endale kallutamiseks oleks see olnud kahtlemata otsustava tähtsusega, kuid mida ei tulnud, seda ei tulnud ja nii ta läks. Peame olema punktiga rahul ja otsustavalt järgmiste mängude peale mõtlema.
Tänane koosseis: Hani; Kontaveit, Kelder (Steinberg), Kogermann, Fadejev (Luik); Rõuk (V.Kägo), Vassiljev, Ulman, Mere (M.Kägo); Salm, Voog (Peeduli)
Varus: M.Kägo, V.Kägo, Silde, Peeduli, Kutti, Steinberg, Luik
Väravad: Voog, Ulman (pen)
Hoiatused: Vassiljev, Steinberg

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )