Hooaja raskeim võit .. aga väga tähtis

Viimsi FC Igiliikur – JK Piraaja II 2-1 (2-1)
Olime täna ootamatult seisus, kus väga olulise ja raske liigamängu eel Piraajaga oli meil kohal eelmise nädala Levadiaga mängu põhikoosseisust ainult 4 (!!!???) meest. Läbi raskuste õnnestus siiski mängu alustada 11 mehega ja Rene oli isegi varus olemas. Teiseks poolajaks jõudis õnneks kohale ka Mihkel.
Seda enam peame suhteliselt inetu mängupildiga saavutatud võidu üle rahul olema. Sellest mängust oli tähtis võtta võit! Millise mängupildi või skooriga? Täiesti savi…
Meid viis kohe juhtima Martin, kes vastaste väravavahi ebaõnnestunud klaaringu peaga tagasi värava peale suunas ja viimane kaitsja selle omakorda üle joone väravasse “klaaris”. Esimesel poolajal väga hästi kokku töötanud ründeduo Tarmo ja Martin sepistasid varsti ka teise värava, kui Tarmo käest kasti söödu saanud Martin oma teise värava rahulikult võrku veeretas. Kahjuks jäi saatuse tahtel natuke puudu kolmandast väravast, kui Tarki latti saadetud pall väravajoonele (või üle joone?!?) põrkas ja Martin langeva palli peaga müstiliselt üle värava saatis – hattrick jäi sündimata! Enne poolaja lõppu aga suutsid jällegi suhteliselt lihtsalt läbi lastud kontrarünnakust piraajad vahet vähendada. Poolaeg 2-1 meile.
Teisel poolajal natuke väsisime, kuid enne seda ometi suutsime tekitada päris palju ohtlikke momente vastaste värava all, kuid Piraaja väravavaht oli täna väga heal tasemel ja enam palle enda selja taha lüüa ei lasknud. Viimaseks paarikümneks minutiks jäime väsinuna ka ise oodatud surve alla, mis aga meie õnneks täna Piraajale lisatabamusi ei toonud. Seega teisel poolajal jäigi täna võrk sahisemata mõlemal poolel.
Kiitus kõigile täna kohal olnutele – väga raske võit, aga loodame et need 3p omavad veel suurt tähtsust!!!
Täna võitlesid: Arge; Saun (Sillaots), Kelder, Kogermann, Põldre; Salm, Berens, Jürgenson, Kopliste; Peeduli (Hani), Voog
Varus: Sillaots, Hani
Väravad: Voog x2
Hoiatused: Hani, Jürgenson