Ilus võit Levadia üle

Tallinna FC Levadia III – Viimsi FC Igiliikur 1-2 (0-1)
18. vooru mängus suutsime täna Levadia vastu võtta revanzhi eelmise omavahelise mängu kaotuse eest. Mäletatavasti jäime neile alla napilt 1-2. Seekord suutsime aga ise teenitult samade numbritega paremad olla.
Esimesel poolaja keskel saime mängu juhtima, kui Mikk karistusalla riputatud karistuslöögi pehmelt üle väravavahi tõstis. Natuke hiljem jäi kohtunikul märkamata, kuidas Levadia kaitsja oma väravajoonel käega palli mängis. Reeglite järgi oleks pidanud järgnema punane kaart ja penalti, aga… Vahejale läksime väljavõideldud eduseisus 1-0.
Teisel poolajal suutis Mikk lüüa veel teisegi värava, mis oli temale selle hooaja 10. tabamuseks liigas. Levadia üritas küll hr. Zelinski maruliste kannustuste saatel vastata, kuid see neil ei õnnestunudki enne kui alles 90. minutil, kui suhteliselt lihtsalt nende ründaja läbi lasime ja ta kahjuks ka Olavi üle mängida suutis. Peagi pärast seda väravat kõlas aga lõpuvile ja olime oma kontole väärtuslikud 3 punkti juurde kandnud.
Tänane koosseis: Arge; Meema, Kelder, Mesipuu, Luik; Kontaveit, Salm, Vassiljev, Nestor, Ulman (Kalnitski); Voog (Sillaots)
Varus: Sillaots, Saun, Kalnitski
Väravad: Nestor x2
Hoiatus: Ulman

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )