Läbi raskuste punktid siiski tulid..

Viimsi FC Igiliikur – JK Suema/Cargobus 4-1 (0-1)
Tänases kodumängus suutsime lõpuks teisel poolajal Suema värava kannatlikult lahti muukida ja mängu raskeks muutnud ebaõnnestumised unustada, või vähemalt tähtsusetuks muuta. Esimesel poolajal läks Suema juhtima, kui Olav pikale pallile vastu minnes pallist mööda lõi ja Suema ründaja palli tühja väravasse veeretas. Võimalusi suutsime seepeale ka ise tekitada, aga midagi jäi alati puudu ja läksimegi vaheajale kaotusseisus 0-1.
Teisel poolaja keskel saime väikse vahega kasutada kaks õigustatud penaltit, millest esimese Eero üle värava oskas lüüa ja teise Ulman rahulikult allanurka veeretas, seisuks 1-1. Suema poisid tundusid seepeale ka väsivat ja hoogu läinud Ulman lõi üksinda veel lisaks kolm väravat, milledele said söödud kirja vastavalt Martin, Tarmo ja Mart. Kokku siis Ulmanilt täna koguni neli väravat!
Järgmisel laupäeval Maarjamäel meie vastaseks Levadia III.
Tänane koosseis: Arge; Meema (Silde), Kelder, Mutli, Luik (Peeduli); Kopliste (Voog), Kontaveit, Salm, Kalnitski; Ulman, Jürgenson
Varus: Silde, Voog, Peeduli
Väravad: Ulman x4
Hoiatus: Ulman

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )