Tapalt tagasi valusa kaotusega.

SK Tapa – Viimsi FC Igiliikur 2-1 (0-1)
Täna käisime Tapal, kus kohalikul loodusliku pinnasega staadionil kohtusime sel hooajal kolmandat korda Tapa meeskonnaga. Ja teist korda järjest tuli neilt võtta vastu kibe kaotus numbritega 1-2.
Esimene poolaeg algas meie poolt üsna rabedalt, kuid mida mäng edasi seda paremini elasime mängu sisse ja korraliku poolaja krooniks lõi natuke enne poolajavilet oma endise klubi vastu mänginud Lex sümboolse värava teravalt äärelt sisse murdnud Mardi heast söödust.
Teise poolaja alguses tüli aga hoobilt külm dush – Tapa viigistas lihtsamast lihtsamalt. See värav mõjus ka meie mängupildile, mis sealtmaalt enam nii hea ei olnud, kui esimese poolaja lõpupoole. Otsustav sündmus leidis aset umbes 15 minutit enne mängu lõppu kui Tapale määrati (kerge) penalti ja teisel poolajal väga hästi mängu sisse elanud Tapa kogukas keskväljamootor palli kindlalt võrku lõi. Võimalusi mängu viigistamiseks tekkis, kuid see meil ei õnnestunud ja sügisringi esimene kaotus sai kurvaks tõsiasjaks.
Järgmises liigamängus võõrustame järgmisel pühapäeval Maarjamäel JK Suema meeskonda.
Tänane koosseis: Arge; Meema, Kelder, Mutli, Kalnitski; Kontaveit, Salm, Vassiljev, Jürgenson, Grün (Peeduli); Berens (Voog)
Varus: Voog, Peeduli
Värav: Vassiljev

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )