Punktilisa..

Viimsi FC Igiliikur – FC Pokkeriprod 7-0 (4-0)
Pokkerimeestega kohtusime täna siis teist korda sel hooajal ja eelmise mängu 9-0 võidu kõrvale panime täna tulemuse 7-0. Esimesel poolajal avas skoori ilusa kauglöögiga Arli, kahel korral väga terava nurga alt lahendas ära Wertz ja Miku poolt siis järjekordne üle puusa Golaaazoo! ristnurka. 🙂
Teisel poolajal sai oma värava kirja lõpuks Mart, kes natuke hiljem andis ka Miku teisele väravale söödu. Ja lõppnumbrid vormistas ilusa soologa Martin. Natuke palju võimalusi andsime siiski täna Pokkerimeestele, kelle võimalused suutis õnneks Olav kõik nurjata. Pokkeriprodel on edasiminekut küll võrreldes eelmise mänguga, kaugel see esimene võit ka neil on. 🙂
Järgmine mäng meil aga juba reedel Tln Kalev Juunior vastu!
Tänane koosseis: Arge; Põldre (Mutli), Kelder, Peeduli, Luik (Saun); Salm, Vassiljev (Mesipuu) (Voog), Jürgenson, Grün; Berens, Nestor
Varus: Mutli, Saun, Mesipuu, Voog
Väravad: Salm, Grün (2), Nestor (2), Jürgenson, Voog
Hoiatus: Peeduli