Karikavõistlustelt audis..

Viimsi FC Igiliikur – SK Tapa 1-2 (1-0)
Täna pidasime EKV 1/64-finaali kohtumise, kus meie vastaseks oli loositud SK Tapa meeskond. Mäletatavasti olime omavahelises liigamängus, mis toimus kevadringis, hoolimata ülekaalust pallivaldamisel ilmselgelt hädas väravate löömisega ja ainult õnne abiga pääsesime tookord 0-0 viigiga. Sarnasusi selle mänguga võib leida ka meie tänasest esitusest. Jällegi ei tahtnud see pall kuidagi väravasse minna, kuigi 100%-lisi võimalusi oli meil täna tunduvalt rohkem. Meid viis siiski esimesel poolajal ilusa löögiga juhtima Sten ja kuidagi poleks sel hetkel uskunud, et see jääb meie ainsaks väravaks täna – kuid täpselt nii ta täna läks. Võimalusi poolajaks eduseisu kasvatada oli rohkem kui kamaluga, kuid nii ta jäi. Teisel poolajal suutis vastaste kurikuulus ründetuus Demidjuk meie keskkaitsepaari üle mängida ja hea löögiga viigistada. Ja kui ise ei löö… siis… Viimasel mänguminutil toimus meie karistusalas kerge kokkupõrge palli peale läinud Olavi ja Demidjuki vahel, mis lõppes sellega et kohtunik nägi olukorras Olavi viga (ilmselt siis hilinemist olukorda) ja 50-50 olukorras otsustas ta määrata meie kahjuks penalti, mille realiseeris hetkel IV ida täpsusküttide edetabelit juhtiv teine Tapa ründeäss Šatalov. Sellele tabamusele enam me vastata ei jõudnud ja meie karikateekond seega selleks aastaks ka lõppes. Kohtumiseni liigamängudes.
Täna mängisid: Arge; Kokkuta, Kelder, Mutli, Luik; Jürgenson, Kontaveit, Vassiljev, Grün, Loov (Voog); Nestor
Varus: Peeduli, Hani, Voog