Valus valus kaotus..

Viimsi FC Igiliikur – FC Levadia III 1-2 (1-2)
Täna oli meil lootus võiduga Levadia III üle tõusta tagasi konkurentsi liiga esikolmikusse, kuid jälle ei õnnestunud soovitud tulemust saavutada. Kohtunikuks oli määratud ei keegi muu, kui FC Levadia administraator Igor Kazakov ja esimene poolaeg tema vile igast kandist ka roheline oli. Teisel poolajal vähemalt suutis vilemees olla väheke erapooletum.
Kohe mängu alguses tabas meid shokk, kui paremkaitsesse mängu alguseks tulla lubanud Mark oma koha tühjaks jättis ja sealt äärelt Levadia läbi purjetas ja juhtima läks. Edaspidi selliste avantüüride peale selge see, enam minema ei hakka – kes ei ole kohal, kui toimub protokolli täitmine, jääb varusse! Seejärel suutsime nurgalöögist viigistada. Levadia suutis aga esimesel poolajal veel ühe lüüa, kui hr Kazakov pidas paljuks 3m suluseisus oleva mehe pallisaamise järel oma rohelist vilet puhuda. Värav selgest suluseisust 1-2.
Teisel poolajal üritasime, mis me üritasime, aga õnn meid ei saatnud. Kontratest tegi Olav veel mõne paraadtõrje ja nii see mäng kahjuks jäigi.
Pinged maas, tuleb tunnistada, et hooaja algus on olnud loodetust oluliselt kehvem.
Täna mängisid: Arge; Fantoom (Langi), Kelder, Kontaveit, Luik; Loov, Salm, Kokkuta, Jürgenson, Kalnitski (Voog); Nestor (Peeduli)
Varus: Langi, Tarmu, Voog, Peeduli
Värav: Kelder

Advertisements

3 thoughts on “Valus valus kaotus..

    1. Kust otsast see sul koduvile oli? Võttis meilt ühe värava lampi ära, andis teile suluseisu, kus seda ei oleks isegi mu vanaema vilistanud

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s